• حراج!
کیت مراقبتی ویژه بعد از عمل شیمیایی ناتوترات هیربانداژ 3800 گرمی hair bondage
search
 • کیت مراقبتی ویژه بعد از عمل شیمیایی ناتوترات هیربانداژ 3800 گرمی hair bondage
حراج

کیت مراقبتی ویژه بعد از عمل شیمیایی اسکیف ناتوترات سیستِین تریتمنت 3800 گرمی

‎ریال18,500,000
بدون مالیات
 • با بهره گیری از تکنولوژی Quimi-protection

 • نو آوری در بازگردانی مو های شیمیایی

 • فاقد نشاسته

 • غنی شده با آرژنین ، دپانتنول، سیتیئین

 • تغذیه عمیق افزایش استحکام و مقاومت مو و درخشش جذاب مو

تعداد
ناموجود

 1. اثر مخرب اکسیدان را بر ر.ی مو از بین می برد.
 2. حداکثر هیدراتاسیون را برای فیبر مو دارد.
 3. رنگدانه های کدر شده ی مو را بازیابی و احیا می کند.
 4. آب بند کوتیکولی را ترمیم می کند و خشکی مو را رفع می کند.
 • با بهره گیری از تکنولوژی Quimi-protection
 • نو آوری در بازگردانی مو های شیمیایی
 • فاقد نشاسته
 • غنی شده با آرژنین ، دپانتنول، سیتیئین
 • تغذیه عمیق افزایش استحکام و مقاومت مو و درخشش جذاب مو

توضیحات کلی

پک درمانی مو ناتوترات سکاف ( برای انواع مو ) ده در یک ماکسیموم
Skafe Natutrat Hair Treatment Pack ( for all types of hair ) 10 in 1 maximum

یکی از قدرتمند ترین و با کیفیت ترین پک های درمانی شرکت سکاف، لاین ناتوترات آن می باشد که با فرمولاسیون حرفه ای، تاثیر بسیار بالایی در درمان، مراقبت و زیبایی مو های شما دارد. این پک شامل یک عدد شامپوی آبرسان 1000 میل، یک عدد ماسک مو 1800 گرم و یک عدد نرم کننده یا کاندیشنر 1000 میل می باشد که هرکدام نوعی کارایی زیبایی-درمانی را بر مو ها اعمال می کنند. شرکت سکاف در ساخت تمامی محصولات آرایشی، بهداشتی، درمانی و مراقبتی خود، تست های آنتی آلرژی ( ضد حساسیت ) انجام داده است و همچنین آزمایشاتی جهت سمی یا ارگانیک بودن محصولات نیز به کار برده است. شرکت سکاف برزیل حامی قوی محیط زیست و حیوانات است و در همین راستا مخالفت خود با انجام آزمایشات بر روی حیوانات را بروز داده و بر همه ی محصولات این شرکت تست ترمالوژی قرار دارد که بدان معناست که نباید این محصولات و تست آن ها بر روی حیوانات مورد استفاده قرارگیرد. البته هر کدام از این محصولات را می توان به تنهایی مورد استفاده قرار داد و در فروشگاه تهران لوکس نیز به صورت تکی موجود می باشند، اما نهایت تاثیرات آن ها به صورت پک و با هم صورت می پذیرد. فروشگاه تهران لوکس، تنها نماینده رسمی محصولات سکاف در ایران می باشد که می کوشد بهترین محصولات این شرکت را به شما عزیزان معرفی نماید.

 

شرح محصول پک درمانی مو ناتوترات سکاف

پک مو ناتوترات سکاف دارای فرمول جدید و نوین 10 in one maximum ( تن این وان یا ده در یک ) می باشد که نتایج شگفت انگیزی را به مو های شما هدیه می کند. این فرمول برای احیا و جوان سازی بافت موی آسیب دیده ( بسیار آسیب دیده ) به کار می رود و با نفوذ به فیبر مو و کوتیکول مو، وهمچنین تحریک سلولهای تغذیه کننده و ترمیم کننده، باعث تقویت و درمان مو ها می شود. هر سه محصول با ویتامین ها و پروتئین های محافظت کننده غنی شده اند و آبرسانی مو ها را نیز انجام می دهند. شامپو نرم کننده با هیدراتاسیون عمیق مو ها، رطوبت طبیعی و از دست رفته آن ها را باز گردانده و ماسک مو با محافظت از م ها، از رطوبت آن ها محافظت می کند. هنگامی که ویتامین ها و اسید های چرب موجود در پک ناتوترات سکاف بر ساختار مو ها اثر می کنند، تمامی ساختمان مو را تغذیه و درمان کرده و همچنین زیبایی و درخشندگی بالایی را به مو ها می رسانند. با مصرف ماسک مو پک ناتوترات، تمامی پوشش مو به ماسک ناتوترات آغشته شده و یک لاین محافظتی حول ظاهر و ساختار مو ایجاد خواهد شد که مو را در برابر انواع آسیب های روزانه محافظت می کند و موهایی براق و مستحکم در اختیار می گذارد. همچنین پک درمانی ناتوترات علاوه بر زیبایی، مشکلات مو از جمله مو خوره، دو سرگی، شوره و ریزش را متوقف و برطرف می سازد. پک مو ناتوترات سکاف فاقد هرگونه ماده شیمیایی ( سلیکون، سولفات، پارابن و ... ) می باشد و به همین دلیل برای انواع جنس مو مورد استفاده قرار می گیرد و برای درمان مو های ضعیف و شکننده کاربرد دارد. به دلیل فرمول سبک و بسیار حرفه ای، پک درمانی ناتوترات سکاف هم برای سالن های آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد و هم برای استفاده شخصی می توان آن را به کار برد.

 

طریقه استفاده از پک درمانی مو ناتوترات سکاف ( برای انواع مو )
در مرحله اول مو های خود را با شامپوی پک ماکسیموم ناتوترات به خوبی و به آرامی شست و شو دهید. سپس در صورت اتمام استحمام و در مرحله پایانی شست و شو می توانید از نرم کننده یا کاندیشنر پک ناتوترات استفاده کنید. در مرحله آخر در صورتی که از تمیزی کامل مو های خود اطمینان دارید (تمیزی به وسیله شامپو و نرم کننده ناتوترات)، مو ها را به طور کامل به ماسک مو آغشته کرده و خوب مالش دهید و بگذارید 15 الی 20 دقیقه به طور کامل جذب مو ها شود.
*نکته 1. برای مالش و آغشته نمودن مو ها، از قسمت های نرم انگشتان خود استفاده کنید و به هیچ عنوان با ناخن به بیخ و ساختمان مو ها ضربه نزنید تا آسیب نبیند و سلول های سطح پوست و مو نمیرد.
*نکته 2. برای درمان و بازسازی کامل و تاثیر گذاری بالای 90 درصد، حتما هر سه محصول را با هم و مرتب مصرف نمایید و تا اتمام دوره، از قطع و وصل کردن درمان خودداری نمایید.
بهتر است برای بهره گیری هرچه بهتر، از یک متخصص و آرایشگر حرفه ای جهت استفاده و مصرف پک درمانی ناتوترات سکاف ده در یک ماکسیمم، کمک بگیرید.

محصول جدید
حراج

نظرات تمام نظرات