• حراج!
بوتاکس مگا اسکیف  skafe BTX Mega Natutrat 210g
search
 • بوتاکس مگا اسکیف  skafe BTX Mega Natutrat 210g
حراج

بوتاکس اسکیف مگا BTX Mega Natutrat 210g

‎ریال8,900,000
بدون مالیات
 • براساس روغن آرگان+آرژنین+اسید گلیوکسیلیک طراحی شده است.
 • فاقد فرمالدهید و سیلیکون گاز است.
 • موخوره و ضعف و کسلی و خشکی و زبری مو را به طور کامل رفع می کند.
 • رنگ مواد سفید
 • مناسب موهای ضخیم آسیب دیده
 • میتوان به کف سر زد
 • واردات مستقیم تهران لوکس
تعداد
ناموجود

کارایی:

 1. کوتیکول مو را مهر و موم می کند (آب بند کوتیکولی را احیا می کند).
 2. حجم مو را کنترل می کند و ظاهری صاف و بدون وز به موها می بخشد.
 3. فیبر مو را مرطوب و نرم می کند.
 4. اثر ماندگاری ۴ تا ۶ ماه دارد.
 5. درخششی جذاب به موها می بخشد.

.

.

.

این محصولات فاقد فرمالدهید و بر اساس قفل گلیوکسیلیک اسید .

غنی شده با روغن آرگان +آمینو اسید آرژنین

درمانی ایده آل برای فیبر مو (ساقه ) و اسکالپ (پوست سر).

دو تراپی به طور همزمان در یک محصول =۱-بوتاکس تراپی ۲- آرژنین تراپی

از مزایای محصول :

موها را بسیار نرم ،هیدراته و صاف  وبا درخششی استثنایی،خاصیت ضد شوره و سبوره ،ایجاد ظاهری طبیعی برای موها ،مهر وموم کوتیکول و درز گیری فیبر مو ،کنترل ریزش و تحریک فولیکول و همچنین ایجاد یک لایه (فیلم )محافظتی بر روی موها در برابر آسیب ها .

گلیوکسیلیک اسید چیست ؟

برای این‌که موهایتان صاف‌تر و زیباتر شوند، محلولی که حاوی گلیوکسیلیک اسید است را روی موها قرار می‌دهند. این محلول ساختار موهای را برخلاف فرمالدهید نمی شکند بلکه به ساختار کراتین موجود در مو نظم می دهد و در واقع پولکهای کراتین را مرتب سازی می کند و با این کار ساختارمو صاف‌تر می شود . بدین ترتیب شما برای سه تا شش ماه موهایی  صاف ومرتب و شانه پذیری  خواهید داشت.

بوتاکس برند Skafe به طور کامل غنی شده است از آرژنین :

آرژنین چیست و چه خواصی دارد ؟

آرژنین یکی از ۲۰ آمینواسید یاخته ی زنده است ،در بدن انسان نوعی آمینو اسید نیمه ضروری به حساب می آید .(یک گروه آلفا کربوکسیلیک است).

همانطور که می دانیم اسیدهای آمینه اجزای تشکیل دهنده پروتئین ها هستند و تارهای مو ۹۰ درصد از کراتین که خود نوعی پروتئین می باشند، به وجود می آیند.آرژنین ،یکی از مهمترین اسیدآمینه های موجود درتسکیل کراتین مو می باشد .

 

آرژنین یک نوع آمینواسید بسیار ضروری و مفید برای تحریک رشد و استحکام مو می باشد .چون نقش مهمی در باز شدن رگها برای افزایش گردش خون دارد .و افزایش گردش خون در پوست سر ،باعث افزایش اکسیژن رسانی و تغذیه فولیکول ها می شود و با این کار شرایط رشد مو را کاملا فراهم می کند .(آمینو اسید آرژنین موجود در محصول ما از یک قند طبیعی درست شده است )

آرژنین به طور کامل خنثی کننده سه نوع آسیب مو می باشد :

۱-آسیب های که از ظاهر طراحی شده مو ایجاد می شود و در واقع آسیب فیزیکی محسوب می شوند ؛در اثر شانه کردن و الکتریسیته مو ،کوتیکولها بلند می شوند و فیبرهای منفرد شکسته می شوند و در نتیچه موها کدر می شوند .

۲-آسیب های ناشی از استفاده از مواد شیمیایی :موادی چون دکلره و رنگ و آمونیاک یا کلر موجود در آب ،تخلخل کوتیکولی را افزایش می دهند و فیبر مو را ضعیف و شکننده می کنند.

3-اسیب ناشی از گرما :اشعه ماورابنفش و درمانهای حرارتی سبب تولید گونه های اکسیژن واکنشی (ROS) می شوند و به فیبر مو و آب بند کوتیکولی و اسکالپ سر آسیبهای جدی وارد می کنند،روند پیری اسکالپ و مو را تسریع می کنند.

کارایی آرژنین به طور کامل در محصول بوتاکس ما :

 • رطوبت رسانی شدید به فیبر مو و اسکالپ سر (به دلیل توانایی بالا اتصال آب بیشتر به مو و پوست سر ) در نتیجه از شکنندگی ناشی از خشکی مو جلوگیری می کند و همچنین پوسته پوسته شدن اسکالپ را درمان می کند .
 • به دلیل افزایش خون رسانی در پوست سر ،فولیکول را تغذیه و رشد مو را تحریک می کند و از ریزش مو جلوگیری می کند .
 • همچون یک آنتی اکسیدان قوی عمل میکند .(پیش ماده اسید نیتریک است که تولید اکسید نیتریک را افزایش می دهد ).
 • به فیبر مو استحکام و مقاومت می بخشد .

 

بوتاکس برند Skafe به طور کامل غنی شده است با روغن آرگان :

روغن آرگان – یا همانطور که بسیاری از آن به عنوان “طلای مایع” یاد می کنند – از هسته های تازه میوه درخت آرگان در مراکش به صورت پرس سر  تهیه می شود. روغن آرگان خالص قرن ها به عنوان داروی خانگی برای سلامتی و زیبایی از جمله مراقبت از مو و ریزش مو استفاده می شده است. امروزه این ماده را می توان در تعدادی از محصولات مراقبت از پوست و مو یافت.

 

نشان داده شده است که روغن آرگان هنگام استفاده بر روی پوست ، فواید زیادی برای سلامتی فرد ایجاد می کند و بسیاری از این فواید به موها نیز کشیده می شود.

روغن آرگان چه مزایای برای مو و اسکالپ دارد :

روغن آرگان پر از اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان های قدرتمند مانند ویتامین E است که ثابت شده فوایدی برای پوست سر و موهای شما دارد.

 

در اینجا برخی از مزایای روغن آرگان برای مو آورده شده است که می تواند به محافظت در برابر ریزش مو کمک کند.

 

 • رطوبت رسانی و آبرسانی مو و اسکالپ:

روغن آرگان بیشتر به عنوان مرطوب کننده پوست و مو استفاده می شود زیرا مملو از اسیدهای چرب است ، عمدتا اسید اولئیک و اسید لینولئیک. ثابت شده است که این روغن ها ساقه مو را چرب می کنند و به موهای شما در حفظ رطوبت کمک می کنند.

 

روغن آرگان همچنین غنی از ویتامین E است ، که یک لایه چربی برای مو و پوست سر شما ایجاد می کند که می تواند به جلوگیری از خشکی کمک کند و می تواند به  افزایش درخشندگی کمک کند.

۲-سلامت پوست سر را بهبود می بخشد

روغن آرگان دارای خواص ضد التهابی  و آنتی اکسیدانی است که برای پوست سر مفید است. این می تواند به پیشگیری یا بهبود بیماری های پوست سر کمک کند ، از جمله مواردی که می توانند روی پوست سر که می تواند باعث ریزش مو شود تأثیر بگذارد ، مانند:

پسوریازیس

درماتیت سبورئیک

تحقیقات کمی در مورد خواص ضد قارچی روغن آرگان انجام شده است ، اگرچه ممکن است به درمان شوره سر کمک کند. گاهی اوقات شوره سر توسط قارچی شبیه مخمر روی پوست سر شما ایجاد می شود.

۳-از آسیب رساندن به مو و حتی رنگدانه های ملانین جلوگیری می کند:

اسیدهای چرب زنجیره متوسط موجود در روغن آرگان دارای یک اثر محافظتی است که می تواند به جلوگیری از صدمه ناشی از شستشو و حالت دهی کمک کند.

 

تحقیقات نشان می دهند که روغن آرگان  که غنی از اسید لینولئیک ، اسید اولئیک و اسید پالمیتیک می باشد  ، یک لایه محافظتی به مو اضافه می کنند که باعث تقویت نیروی شانه و محافظت از مو در برابر شکستگی در هنگام مدل سازی گرما(سشوار و اتو ) می شود. همچنین نشان داده شد که همچون یک درمان روغنی باعث کاهش تشکیل شاخه های شکاف می شود ، که می تواند در موهایی ضخیم و سالم ایجاد شود .

 

یک مطالعه در سال ۲۰۱۳ همچنین نشان داد که روغن آرگان هنگام استفاده از موهای قفقازی پس از پردازش رنگ ، آسیب ناشی از رنگ مو را کاهش می دهد.

۴-خاصیت ضد آفتابی وآنتی اکسیدانی:

قرن هاست که روغن آرگان توسط زنان مراکشی استفاده می شود تا از پوست و موی خود در برابر آفتاب سوزان مراکشی  محافظت کنند. یک مطالعه 2013 Trust Source نشان داد که فعالیت آنتی اکسیدانی موجود در روغن آرگان از پوست  و مو در برابر آسیب رادیکال های آزاد خورشید محافظت می کند. این مزیت  به جلوگیری از خشک شدن و آسیب های دیگر اشعه ماورا بنفش بر روی اسکالپ و مو  کمک می کند.

 

 • خواص احتمالی روغن آرگان برای ریزش مو:

هیچ تحقیقی در مورد روغن آرگان به طور خاص برای ریزش مو در دسترس نیست ، اما فواید اثبات شده آن برای سلامت مو و پوست سر ممکن است از شکستگی و ریزش مو جلوگیری کند. ویتامین E – که روغن آرگان به وفور یافت می شود – در یک مطالعه کوچک تحقیقاتی در سال 2010 باعث بهبود رشد مو شد.

 

آنتی اکسیدان های قدرتمند و اسیدهای چرب مغذی موجود در روغن آرگان به مرطوب نگه داشتن موهای شما کمک می کند و در برابر آسیب های حالت دهنده و آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد از موها محافظت می کند.

محصول جدید
حراج

نظرات تمام نظرات